Dec 19, 2012

La Vie du Palais

Bu postta "kendin yap" kapasitesini fazlasıyla aşıyoruz. =) Çünkü her biri resmen sanat eseri değerinde kıyafetler bunlar. Sanki her biri 18.yüzyıldan fırlamış saray esintili resimler gibiler.
İlk fotoğraf çekimleri, Dolce Gabbana'nın haute couture'üne ait. Bayıldığım çiçek desenleri ve buğulu fotoğraf görüntüleri iç içe!! Şu soğuk kış günlerinde biraz içiniz ısınsın-açılsın dedim. ;)
İkinci olarak Chanel'in pre-fall koleksiyonundaysa Karl Lagerfeld'in İskoç ekoselerinden, kraliyetinden ve kraliçelerinden aldığı ilhamla hazırladığı koleksiyonun her bir detayı, içinde kaybolabileceğiniz cinsten. 

In this post, we go over "diy projects". =) Because all of these garments are like piece of art and they seem like famous paintings from palaces in 18th century. 
First collection is from Dolce Gabbana haute couture editorial. Floral textures and flu photos are all in together! I wanted to you feel warmer in these rainy and cold winter days.;) 
In second photo shoot; Chanel Pre-Fall, it is obvious that Karl is inspired from Scotch plaid and the Scotland palace life. Enjoy!Dolce Gabbana :

 


Chanel
 here here

0 comments:

Post a Comment