Nov 28, 2012

Editorial / ERDEM / Inspiration

Tarzına hayran olduğum ERDEM markasının tasarımcısı Erdem Moralıoğlu'nun Sonbahar/Kış 12 için yaptığı koleksiyonun detaylarına bir bakın. Muhteşem değiller mi? Valla ben hemen ilhamımı alıverdim.=) 

Şöyle ki;
Tuhafiyeden  danteller-motifler seçin-alın ve bunları eteğinizin,ceketinizin, pantolonunuzun vs.. istediğiniz yerine elinizle dikin derim ben. Hatta dantelleri dümdüz şifon bir eteğin etrafına da dilediğiniz kadar iliştirip-dikip, herhangi bir şortun- eteğin üstüne de giyebilirsiniz. Sizce de çok romantik görünmezler mi?

Look at these details of Erdem Moralioğlu's  brand ERDEM's (i adore it!) Automne/Winter '12 collection. Aren't they gorgeous? I should say that i got my inspiration already.=)


Such as;
Pick some laces and motifs from a thrifted shop and hand-sew them where you want to put it on a dress, pants, skirts or wherever you would like to. Even you can attach them onto a chiffon skirt as much as you want and then wear it on short skirt or shorts. Don't you think they will look so romantic?          

Pictures from erdem.co.uk

4 comments:

 1. yeşil neon etek şahane! müthiş inspiration teşekkürler.ayrıca coment ve ziyaretin için teşekkürler

  keep in touch:)

  http://burcinkuran-wonderlust.blogspot.com/

  ReplyDelete
 2. hihiii bence de Burçin. blogumu ziyaret ettiğin için asıl ben teşekkür ederim. evet evet iletişimi kesmeyelim.;)

  ReplyDelete
 3. bence dantelde zemin kontrast olunca, o naiflikten uzaklaşıp inanılmaz çarpıcı bir görünüm oluşuyor! çok güzeller! DIY yapılası:) Blogumu beğendiysen takipler misin:)
  teşekkürler!!
  http://styleglaze.blogspot.com

  ReplyDelete
 4. evet ya hatta seksilik katıyor bu şekilde olunca. kesinlikle katılıyorumm. DIY olarak yapma şansın olursa bana da haber ver lütfen. ;) takibimdesin ehehe.

  ReplyDelete