Jan 8, 2013

Editorial : Fei Fei

Bu yılın ilk editorialı Vogue İtalya kapağından.

İlk Çinli model Fei Fei, (Yves) Saint Laurent, Valentino, Miu Miu, Louis Vuitton, ve Ralph Lauren imzalı elbiselerde, 50'lerin zarafetini taşıyarak Steve Meissel'in makinasının karşısına geçmiş ve harika bir iş çıkartılmış. Geometrik kesimler, barok esintiler, parıldayan kumaşlara eklenen muhteşem saç modelleri ve makyaj.. Aynı zamanda kalem eteğin alternatif kullanımları da bize göz kırpıyor. Örneğin kalem etek üstüne geniş ve aynı zamanda şık bluzlar ya da direkt deri üstler tercih edilesi. 

Ben en çok son fotoğraftaki geniş saç bandından, upuzun çekilen eyelinerdan ve klipsli küpelerden ilham aldım. Evet ben bu ara saç bantlarına taktım!=)

This year's first editorial is from Vogue Italia.
First Chinese model Fei Fei is photographed by Steven Meissel with (Yves) Saint LaurentLouis Vuitton, Miu Miu, Valentino and Ralph Lauren signed garments and these legendary photographs had came out. Geometrical cuts, a baroque style, gleaming fabrics seem gorgeous with these great make-ups and hair models... Also, alternatif of using pencil skirt is winking. For instance with stylish, elegant blouses or leather ones. 

I got the inspiration especially from the last photo the one with wide head band, very long eyeliner and clips earrings. And yes, i hanged out to the head bands!=)Photos : here

0 comments:

Post a Comment