Jun 15, 2013

Çeşitli Hissiyatlar.


Bu ara çok fazla yükleme yaptım. Bir yandan kendi kişisel mücadelelerimle boğuştum (tez yazma, finaller, okul bitirmece) bir yandan da elimden geldiğince "direniş"e / Gezi Parkı'na gittim. Bu süreç boyunca final ve tez yazma çabalarım çok fazla dikkat eksikliği ve ertelemeye maruz kalmış olsalar da, sonuç olarak bu okul bitti ve ben artık rahatça direnebilirim. :) 

Kafamı bütün bunlardan birkaç dakikalığına çevirip bloguma baktığımdaysa, 2 yabancı sitenin yorumladığım Dolce&Gabbana KendinYap güneş gözlüklerimi sitelerinde paylaştıklarını gördüm. Hem de Top10'de. O yüzden BuzzFeed ve CelebritySunglassesWatcher'a çok teşekkür ederim, okulu bitirip ne yapacağını umarsızca düşünen bir genç olarak bunları görmek beni motive etti; ama tabi ki direnişin yanında halt etmişler. :) 

Buyrunuz bunlar da siteler ; 

http://www.buzzfeed.com/pippa/diy-sunglasses-5ocb

http://www.celebritysunglasseswatcher.com/2013/06/top-10-diy-sunglasses-ideas/

These weeks were so hard for me while i was "resist"ing / (in) Gezi Parkı while i was trying to finish my final exams, school and thesis! As you can think, i was exposed to lack of concentration while people and my friends were in the streets as i was studying. But finally my school is finished and i can "resist" 7/24 :) 

When i looked to my blog as i moved away from everything for some minutes, i found out that 2 websites mentioned about my DIY Dolce&Gabbana Sunglasses and also in Top10. So thank you BuzzFeed and CelebritySunglassesWatcher who motivated me as i was thinking what to do after finishing university hopelessly; but of course i can't even compare it with Resistance.:)

So that these are the websites : 


http://www.buzzfeed.com/pippa/diy-sunglasses-5ocb
http://www.celebritysunglasseswatcher.com/2013/06/top-10-diy-sunglasses-ideas/

0 comments:

Post a Comment